Wtorek, 23 października 2012, 13:25

Ojciec OPŁACIŁ JEJ KOCHANKA!

prawda
fałsz
Ojciec OPŁACIŁ JEJ KOCHANKA!
foto: gotceleb.com
Britney Spears chce odwołać ślub z Jasonem Trawickiem. Gwiazda dowiedziała się właśnie, że jej ojciec PŁACIŁ JASONOWI ZA BYCIE Z NIĄ! Wszystko po to, by zachować kontrolę nad majątkiem Britney.

Ojciec Britney od samego początku płaci Jasonowi za bycie z jego córką. Ona w końcu się zorientowała i chce odwołać ślub. Gwiazda doskonale wie, że jej ojciec Jamie Spears zrobi wszystko, by tylko nadal sprawować pieczę nad jej pieniędzmi.

Britney podejrzewa, że jej ojciec, Jamie Spears, wynajął Jasona, aby rozkochał w sobie wokalistkę i się z nią zaręczył. Wszystko po to, by mieć kontrolę nad jej majątkiem.

Teraz piosenkarka chce odwołać ślub. Prawdopodobnie Jason OD SAMEGO POCZĄTKU ICH ZWIĄZKU DZIAŁAŁ W POROZUMIENIU Z JEJ OJCEM. Partner Britney ZGODZIŁ SIĘ NA TAKI UKŁAD i brał pieniądze od jej ojca.

Od kiedy Britney przeszła załamanie nerwowe są ustalił jej ojca, jako prawnego opiekuna piosenkarki. Rodzice gwiazdy wciąż kontrolują jej dostęp do pieniędzy, internetu a nawet telefonu komórkowego! Nic dziwnego, że zapłacili JEJ KOCHANKOWI!

Komentarze

Gość 31 października 2012 20:47
O LOL