Niedziela, 4 marca 2012, 18:08

Pracoholizm poprawia jej samopoczucie

prawda
fałsz
Pracoholizm poprawia jej samopoczucie
foto: mwmedia.pl
Sonia Bohosiewicz – ma ostatnio sporo pracy. Stała się członkiem jury w programie Bitwa na Głosy, a także gra główną rolę w serialu dwójki Aida. Nadmiar obowiązków w przypadku Sonii – to eliksir młodości, bo aktorka wygląda kwitnąco!

Sonia Bohosiewicz na nagraniu pierwszego odcinka wyglądała pięknie. Jej zaraźliwy, piękny uśmiech jeszcze bardziej niż zwykle przyciągał uwagę innych, zwłaszcza podatnego na kobiecie piękno – Zbigniewa Zamachowskiego, który obok Bohosiewicz zasiada w jury II edycji programu "Bitwa na głosy."

W czym tkwi tajemnica doskonałej formy Bohosiewicz? Mocno wyszczuplała, zmieniła kolor włosów – to także, ale jak aktorka sama przyznaje, im więcej ma obowiązków tym lepiej się czuje i lepiej wygląda! A więc drogie Panie przepis na poprawę urody – masa pracy!

Komentarze

Gość 10 marca 2012 20:14
ona w ogóle jest sztuczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość 5 marca 2012 22:39
wyładniała ostatnio ; )
Gość 5 marca 2012 08:11
Pitu,pitu...Babina jest w ciąży a wy tego pseudopismaki nie widzicie?Co do gimnazjum chodzicie?Tak działają hormony i operacje plastyczne.Baba jest sztuczna az do bólu,ale jak wyjdziecie z gimnazjum to dopiero załapiecie pismaki w czym rzecz hahahah!!!