Środa, 23 stycznia 2013, 15:10

Nie chciał UPRAWIAĆ SEKSU z Britney!

prawda
fałsz
Nie chciał UPRAWIAĆ SEKSU z Britney!
foto: collider.com
Rozstanie Britney Spears i jej narzeczonego Jasona Trawicka było sporym szokiem dla show biznesu. Jak się jednak okazuje w ich związku od dawna nie działo się dobrze. Para już do dłuższego czasu NIE UPRAWIAŁA SEKSU i nie spała nawet w tym samym łóżku!

Podobno piosenkarka zbyt mocno nalegała na spłodzenie wymarzonej córki. Trawick tak bardzo nie chciał mieć z nią dziecka, że przestał z nią sypiać! Bał się, że Britney nie stosuje środków antykoncepcyjnych, a kiedy on chciał używać prezerwatywy - robiła mu dziką awanturę!

- Doszło do tego, że nie chciał uprawiać z nią seksu. Wszyscy wiedzieli, że śpią w oddzielnych sypialniach. Britney próbowała go uwieść w domu, w szatni X Factor, a nawet w samochodzie. Nie podziałało - donosi magazyn People.

Do najbardziej dramatycznej sytuacji doszło podobno na kilka tygodni przed ogłoszeniem rozstania. Kiedy Britney próbowała uwieść narzeczonego w wymyślny sposób w jego sypialni, ten już nie wytrzymał.

- Pewnego dnia Jason nie wytrzymał i krzyknął: Nie chcę ślubu i nie chcę mieć dzieci! Wkrótce po tym ogłosili swoje rozstanie - mówi źródło magazynu

Komentarze