Wtorek, 23 października 2012, 13:42

Goście KWAŚNIEWSKIEJ i BADACHA to SKĄPCY!

prawda
fałsz
Goście KWAŚNIEWSKIEJ i BADACHA to SKĄPCY!
foto: mwmedia.pl
Ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha był chyba najważniejszym wydarzeniem minionych miesięcy. Na ich weselu bawiła się cała polska elita. Niestety, jak się okazało goście państwa młodych to po prostu SKĄPE SKNERY!

Kwaśniewska z mężem zaznaczyli, żeby zamiast kupowania drogich kwiatów i win goście przeznaczyli te pieniądze na schronisko w podwarszawskim Celestynowie. Jak się okazuje, na konto instytucji NIE WPŁYNĘŁO PRAKTYCZNIE NIC!

Kiedy pracownicy schroniska dowiedzieli się, że goście najsłynniejszej pary młodej w Polsce mieli dokonać WPŁAT NA ICH SCHRONISKO mieli nadzieję na zakup 40 a nawet 50 nowych, ciepłych bud dla zwierzaków. Wygląda jednak na to, że zwierzęta będą musiały zadowolić się tym, co obecnie mają. Do tej pory bowiem na konto schroniska wpłynęło... 200zł, czyli równowartość 1/3 budy.

To dziwne, że na ślub przyszło tyle znanych, szanowanych i bogatych osób, a żadna z nich nie pokusiła się jeszcze o wpłatę datków na schronisko. Jak donosi Super Express 200zł, które dotąd wpłynęło pochodzi od NIEZNANEJ OSOBY.

- Mamy jedną wpłatę 200 złotych. To na pewno jest od gościa, bo jest napisane "zamiast kwiatów". Na blankiecie widnieje nazwisko, które nie pojawia się na pierwszych stronach gazet - potwierdza kierowniczka schroniska.

Nie ma to jak polskie elity. Pozdrawiamy sławnych i bogatych, bo znów "pokazali klasę".

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 28 października 2012 14:27
ale wstyd i szkoda zwierzaków...