Piątek, 19 października 2012, 14:30

Kaczyńska WYPROWADZIŁA SIĘ od męża

prawda
fałsz
Kaczyńska WYPROWADZIŁA SIĘ od męża
foto: mwmedia.pl
Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego rozpadło się na dobre. Córka Lecha i Marii Kaczyńskiej w minioną środą spakowała swoje manatki ze wspólnie zajmowanego z mężem mieszkania w Gdyni i wyniosła się z córkami do Sopotu.

Kiedy Marta Kaczyńska odziedziczyła mieszkanie po swoich tragicznie zmarłych rodzicach chciała zrobić w nim izbę pamięci. Nie przypuszczała nawet, że rozstanie się z mężem i mieszkanie w Sopocie stanie się jej nowym domem.

Kaczyńska wiele razy mówiła, że nie sprzeda 128-metrowego apartamentu odziedziczonego po rodzicach. Mówiła, że z tym miejsce wiąże się zbyt wiele wspomnień. Może i dobrze zrobiła, bo teraz przynajmniej ma gdzie się podziać z córkami.

Jak donosi Fakt, Kaczyńska już dość dawno wynajęła ekipę remontową, która miała przystosować mieszkanie do potrzeb jej i jej córek. W apartamencie wymieniono okna, naprawiono ogrzewanie i pomalowano wszystkie ściany. Kiedy wszystko było dopięte na ostatni guzik, Kaczyńska spakowała torby i kartony z mieszkania zajmowanego wraz z mężem w Gdyni i wyniosła się do Sopotu.

Zarówno Kaczyńska, jak i Dubieniecki nie zamierzają ujawniać szczegółów swojego prywatnego życia w mediach. Obydwoje odmówili komentarza w tej sprawie.

Komentarze

Alek 12 listopada 2012 01:06
Dubieniecki wstydz sie.