Czwartek, 18 października 2012, 12:53

KATUJE SWOJE CIAŁO GORSETEM od 22 lat!

prawda
fałsz
KATUJE SWOJE CIAŁO GORSETEM od 22 lat!
foto: fanpop.com
Dita Von Teese to obecnie jedna z najpopularniejszych artystek burleskowych na świecie. Mimo że kończy właśnie 40 lat, wciąż może pochwalić się nienaganną figurą i talią osy. Wszystko jednak ma swoją cenę.

Artystka wyznała ostatnio, że jej figura to efekt wielogodzinnego wysiłku fizycznego i restrykcyjnej diety.

- Jem zdrowo, mało piję, unikam chleba, a codziennie rano piję specjalny warzywny koktajl. Ćwiczę każdego dnia, uprawiam pilates, jogę, jeżdżę konno - tłumaczy Von Teese w rozmowie z brytyjskim Daily Mail.

Dita Von Teese przyznała również, że nie osiągnęłaby takiego efektu wciętej talii, gdyby nie GORSET. Część garderoby, którą sufrażystki uważały za symbol ucisku kobiet, dziś powraca do łask. Artystka wyznała, że swoje ciało ściska gorsetem od 22 LAT!! Dita zaczęła go nosić od kiedy skończyła 18 lat.

Obecnie jej talia mierzy 55 centymetry, jednak ściśnięta przez gorset zmniejsza się do... 42 centymetrów. Gwiazda striptizu wyjawiła, że na początku było jej bardzo ciężko. Gorset nie pozwalał jej oddychać, a lekarze obawiali się, że może zdeformować jej żebra. Z czasem przyzwyczaiła się do niego i zaciskała coraz mocniej.

KATOWANIE SWOJEGO CIAŁA gorsetem przyniosły obecny efekt. Jak myślicie, było warto?

foto: fanpop.com


foto: posh24.com


foto: tvshark.com

Komentarze