Środa, 17 października 2012, 14:54

Felicjańska to UPADŁA KREATURA

prawda
fałsz
Felicjańska to UPADŁA KREATURA
foto: mwmedia.pl
Karolina Korwin-Piotrowska na łamach magazynu "Party" wypowiedziała się na temat ostatnich lat polskiego show biznesu. Dziennikarka ostro skrytykowała Szymona Majewskiego, a zaraz po nim zabrała się za Ilonę Felicjańską i jej "spowiedź z alkoholizmu".

Korwin-Piotrowska jest zdania, że Felicjańska pomimo skandalu, który wywołała, wciąż mogła stać się "rzeczniczką kobiet uzależnionych od alkoholu". Zaprzepaściła jednak swoją szansę. Celebrytka, która "spowiadała się z alkoholizmu" w mediach przez dobre kilka miesięcy skończyła pozując do rozbieranych zdjęć ze znanym paparazzi.

- Ilona Felicjańska mogła stać się rzeczniczką uzależnionych kobiet, a została karykaturą upadłej celebrytki gotowej na wszystko, by zaistnieć – podsumowała jej "medialne" występy dziennikarka.

Felicjańska nie pozostaje jej dłużna i na swoim profilu zamieszcza, ciętą (?) a może raczej żałosną ripostę, a my zachowujemy oryginalną pisownię.

"No tak, najlepsza ochrona jest atak A swoja droga czy ta Pani potrafi cos oprocz krytykowania innnych? tych ktorych zupelnie nie zna? tych ktorzy robia, tworza, dzialaja, pomagaja innym? na jakiej podstawie to robi? Do zobaczenia na szczycie najwiekszych klas kolejnego pieciolecia Party (i nie tylko) ale z pewnoscia nie obok Pani Piotrowskiej, bo ona wtedy bedzie nadal krytykowala a w tym nie ma klasy"

foto: mwmedia.pl

Komentarze