Środa, 17 października 2012, 15:09

Waśniewska SKARŻY SIĘ NA SWÓJ LOS

prawda
fałsz
Waśniewska SKARŻY SIĘ NA SWÓJ LOS
foto: Super Express
Wciąż nie wiadomo dlaczego kolejne wydania Super Expressu zawierają "ekskluzywne" (jak twierdzi tabloid) zdjęcia Katarzyny Waśniewskiej. Tabloid udostępnia matce uduszonej Madzi z Sosnowca swoje łamy, aby ta mogła... PONARZEKAĆ NA SWÓJ LOS i WYZNAĆ, że W KOŃCU MA CZAS NA SWOJE PASJE.

Gdy nie wiadomo o co chodzi, zapewne chodzi o kasę. Super Express musiał wyłożyć niemałe pieniądze, aby Katarzyna Waśniewska zgodziła się wystąpić w kilku sesjach zdjęciowych i udzielić obszernego wywiadu. Choć z drugiej strony oskarżona o zabójstwo własnego dziecka kobieta, tak obsesyjnie pragnie być sławna, że zapewne zgodziłaby się w takiej sesji wystąpić za pół darmo.

Od kilku dni tabloid publikuje jej zdjęcia w bikini, podczas jazdy konnej oraz wypowiedzi, które każdego kto je czyta, doprowadzają do wściekłości. Oskarżona o zabójstwo swojej sześciomiesięcznej córeczki Waśniewska JEST PEWNA, że zostanie UNIEWINNIONA i zaraz po procesie zamierza UCIEC Z POLSKI. Najlepiej za Ocean, gdzie jak sama twierdzi, będzie robić karierę.

Matka Madzi jest tak pewna siebie i swojego uniewinnienia, że nie przewiduje nawet odsiadki. Waśniewska twierdzi, że na jej korzyść działa to, że prokuratura oskarżyła ją o zabójstwo, którego jej nie udowodnią.

- Jeśli pójdę do sądu z zarzutem zabójstwa i zapadnie wyrok uniewinniający, a zapadnie, no to jestem czysta - cieszy się w wywiadzie z tabloidem.

Matka Madzi skarży się również na swój los.

- Jak idę do sklepu na osiedlu to pod moim adresem lecą wyzwiska i groźby. To straszne. Na szczęście w Krakowie jestem trochę bardziej anonimowa. Tu mogę odetchnąć - dodaje.

Polskie społeczeństwo jest oburzone zachowaniem dzieciobójczyni i tym, że tabloid próbuje ją rozgrzeszać robiąc z niej ofiarę. W Internecie wciąż pojawiają się negatywne opinie i komentarze pod adresem Waśniewskiej oraz samego Super Expressu.

foto: Super Express

Komentarze