Poniedziałek, 29 października 2012, 15:15

OGOLIŁY SIĘ NA ŁYSO. Myślały, że ich idol ma raka

prawda
fałsz
OGOLIŁY SIĘ NA ŁYSO. Myślały, że ich idol ma raka
foto: aceshowbiz.com
Świat zadrżał w posadach, kiedy w sieci pojawiła się informacja o tym, że Justin Bieber jest chory na raka. W Internecie zamieszczono zdjęcie OGOLONEGO NA ŁYSO piosenkarza i podpisano, że cierpi na nieuleczalną chorobę. Fanki Biebera wpadły w szał I ZACZĘŁY GOLIĆ SIĘ NA ŁYSO

W ciągu kilku godzin na Twitterze zawiązała się grupa fanek, które w ramach solidarności z gwiazdorem w jego domniemanej chorobie nowotworowej... ogoliły głowy na łyso. Informacja ta pojawiła się na oficjalnym koncie magazynu Einternainment Tonight.

foto: billboard.com


foto: google.pl


Fanki ze łzami w oczach wypowiadały się na temat jego choroby i wrzucały do sieci filmiki, na których GOLIŁY GŁOWY NA ZNAK SOLIDARNOŚCI I WSPARCIA.Informacja o tym, że Bieber choruje na raka była jednak NIEPRAWDZIWA! Sam piosenkarz ma się dobrze, jest cały i zdrowy. Doniesienia o jego chorobie zostały prawdopodobnie wypuszczone przez użytkowników forum 4chan, którzy słyną z tego rodzaju internetowych żartów.

Komentarze

x 7 stycznia 2013 22:50
ehehehehhe idiotki 4chan jak zwykle super:D
supergość 3 grudnia 2012 11:12
po co pokazują tego zjeba bimbera?!
jen 27 listopada 2012 13:40
Gościu to z urwaniem nogi było dobre <hahaha> ale serio co za debilki. Brak słów naprawdę. No i wielkie brawa dla 4chan.
Gość 30 października 2012 11:56
I dobrze, niech teraz idiotki będą łyse. Ciekawe czy jakby mu nogę urwało to też amputowałyby sobie kończynę...
Gość 30 października 2012 02:06
Brawo 4chan