Środa, 29 sierpnia 2012, 13:00

SZPAK jednak nie jest GEJEM! Ma dziewczynę!

prawda
fałsz
SZPAK jednak nie jest GEJEM! Ma dziewczynę!
foto: mwmedia.pl
Od dłuższego czasu wszystkie media spekulowały na temat orientacji seksualnej Michała Szpaka. Sposób bycia wokalisty, jego dziwaczne zachowania i jeszcze bardziej dziwaczne kreacje sprawiają, że wiele osób myślało, że jest on homoseksualistą.

Jak się okazuje, ci, którzy okrzyknęli Michała gejem byli w błędzie. Piosenkarz nie tylko interesuje się płcią piękną, ale również potrafi o nią walczyć! Przekonał się o tym Paweł Staliński, któremu Szpak odbił dziewczynę!

Chodzi oczywiście o Paulinę Biernat, z którą Staliński spotykał się jakiś czas temu. Para wyglądała na zakochaną, a Paulina wyznawała, że jej serce należy tylko do Pawła. Przez cały okres ich związku, gdzieś tam w oddali kręcił się Michał Szpak. Początkowo tylko jako przyjaciel, powoli zdobywał zaufanie i serce Pauliny.

W końcu dziewczyna odeszła od Stalińskiego i związała się ze Szpakiem. Teraz tych dwoje wszędzie pokazuje się razem. Wygląda na to, że Paulina woli kontrowersyjnych skandalistów, niż ułożonych chłopaczków kurczowo trzymających się maminej spódnicy.

Komentarze

Gość 19 listopada 2012 20:33
omg. co za ciot* to na serio?
Gość 30 sierpnia 2012 13:24
On gejem nie jest ale ona jest lesbijką:) hahahaha