Środa, 29 sierpnia 2012, 13:00

SZPAK jednak nie jest GEJEM! Ma dziewczynę!

prawda
fałsz
SZPAK jednak nie jest GEJEM! Ma dziewczynę!
foto: mwmedia.pl
Od dłuższego czasu wszystkie media spekulowały na temat orientacji seksualnej Michała Szpaka. Sposób bycia wokalisty, jego dziwaczne zachowania i jeszcze bardziej dziwaczne kreacje sprawiają, że wiele osób myślało, że jest on homoseksualistą.

Jak się okazuje, ci, którzy okrzyknęli Michała gejem byli w błędzie. Piosenkarz nie tylko interesuje się płcią piękną, ale również potrafi o nią walczyć! Przekonał się o tym Paweł Staliński, któremu Szpak odbił dziewczynę!

Chodzi oczywiście o Paulinę Biernat, z którą Staliński spotykał się jakiś czas temu. Para wyglądała na zakochaną, a Paulina wyznawała, że jej serce należy tylko do Pawła. Przez cały okres ich związku, gdzieś tam w oddali kręcił się Michał Szpak. Początkowo tylko jako przyjaciel, powoli zdobywał zaufanie i serce Pauliny.

W końcu dziewczyna odeszła od Stalińskiego i związała się ze Szpakiem. Teraz tych dwoje wszędzie pokazuje się razem. Wygląda na to, że Paulina woli kontrowersyjnych skandalistów, niż ułożonych chłopaczków kurczowo trzymających się maminej spódnicy.

Komentarze

Gość 7 stycznia 2014 23:28
To przypał kiedy twój chłopak jest bardziej kobiecy niż ty...
Gość 19 listopada 2012 20:33
omg. co za ciot* to na serio?
Gość 30 sierpnia 2012 13:24
On gejem nie jest ale ona jest lesbijką:) hahahaha