Czwartek, 17 stycznia 2013, 15:20

Pattinson RZUCIŁ KRISTEN!

prawda
fałsz
Pattinson RZUCIŁ KRISTEN!
foto: socialitelife.com
Scenariusza tak obfitego w zwroty akcji, rozstania i powroty, jak ten wzięty z życia Pattinsona i Stewart nie powstydziłaby się nawet brazylijska telenowela. Kiedy wszystkim wydawało się, że pomiędzy nimi zaczyna się już układać, Robert nagle PORZUCIŁ Kristen!

Jeszcze niedawno para szukała domu w Londynie i zapewniała, że między nimi nie ma już żadnych niedomówień. Jak jednak widać cień zdrady Kristen wciąż kładzie się długą smugą na ich związku, a Rob pomimo szczerych chęci, nie potrafi jej tego wybaczyć.

Jak informuje magazyn The Sun aktor RZUCIŁ KRISTEN i zaproponował, aby znów zostali przyjaciółmi.

- Przyleciała do Los Angeles, mieli iść razem na rozdanie Złotych Globów. Robert powiedział jej jednak, że chce zwolnić tempo. Wolałby, żeby znów zostali przyjaciółmi, odbudowali swoje relacje tak, jak to było podczas prac nad Zmierzchem, kiedy wszystko się zaczęło - mówi informator tabloidu.

Podobno Kristen była bardzo zawiedziona i rozczarowała, bo już myślała, że zdrada ujdzie jej na sucho, ale uszanowała decyzję Roba.

- Przecież nie może go do niczego zmusić, to ona go zdradziła. Ma nadzieję, że czas wyleczy rany, a Robert w końcu do niej wróci - pisze The Sun.

Pattinson postanowił skupić się na swojej karierze. Na rozdanie Złotych Globów przyszedł sam. Jego znajomi twierdzą, że odczuwał zbyt dużą presję, jeśli chodzi o ten związek i o to, żeby się im udało.

Komentarze