Czwartek, 26 lipca 2012, 16:00

Wywaliła rzeczy jego ex-żony na bruk!!

prawda
fałsz
Wywaliła rzeczy jego ex-żony na bruk!!
foto: facebook.com
Rozstania w Hollywood to prawdzie pole bitwy. Byli małżonkowie, czy kochankowie skaczą sobie do gardeł i wieszają na sobie psy na każdym kroku. Byle tylko pokazać się w dobrym świetle i zemścić za upokorzenie.

Nie inaczej jest w tym przypadku. Wszyscy byli zszokowani, gdy świat obiegła informacja, że Ashton Kutcher zdradzał swoją żonę Demi Moore z młodszymi kobietami. Para w trybie natychmiastowym wzięła rozwód. Potem sprawa ucichła, aż do dziś!

Okazuje się, że Ashton związał się z seksowną aktorką Milą Kunis. Para postanowiła nawet ZAMIESZKAĆ RAZEM! Mila wprowadziła się do rezydencji Kutchera, w której ten wcześnie mieszkał z byłą żoną!! Podobno, gdy tylko młoda aktorka przestąpiła próg domu pozbyła się wszystkiego co należało do Demi, łącznie z prezentami, które ta dała Ashtonowi!!

Była partnerka aktora, jest zrozpaczona - ma napady histerii. Demi Moore nadal nie może się pogodzić z faktem, iż zostawił ją młodszy partner. Jest załamana całą sytuacją i wściekła na Kutchera, że tak szybko znalazł sobie pocieszenie.

foto: facebook.com

Komentarze