Piątek, 5 października 2012, 14:19

ROZPACZAJĄ, że nie mogą na zawsze zostać CHUDYMI dziewczynkami

prawda
fałsz
ROZPACZAJĄ, że nie mogą na zawsze zostać CHUDYMI dziewczynkami
foto: facebook.com
Salma Hayek ostro skrytykowała obecne kanony piękna lansowane przez domy mody i projektantów. Aktorka twierdzi, że kiedyś dziewczyny nie mogły się doczekać, aby mieć figurę prawdziwej kobiety, dziś z kolei rozpaczają, że nie mogą na zawsze pozostać chudymi dziewczynkami.

Salma Hayek wielokrotnie zaznaczała, że nie odchudza się i nie stosuje żadnych diet, aby zakwalifikować się do współczesnego kanonu wychodzonej anorektyczki. Aktorka uwielbia swoją sylwetkę i nie zamierza jej zmieniać.

- Jestem na granicy bycia krągłą, a bycia grubą. Wszystko dlatego, że kocham jedzenie i wino. To nie jest najlepsze przyzwyczajenie, jeśli chce się być modnym, ale za to doskonale poprawia mi nastrój. Jestem szczęśliwa, bo jem - wyznała Salma.

Aktorka twierdzi, że kocha jeść i dzięki swojej zdrowej diecie nie musi stosować botoksu.

- Mam 46 lat i nigdy nie używałam botoksu. Wiecie dlaczego nie muszę? Ponieważ jem! Jem tłuszcz i moja skóra zachowuje elastyczność. Nie głodzę się, jak modelki i aktorki. Jeśli za dużo ćwiczysz, opalasz się i jesteś nieustannie na diecie, to twoja skóra wiotczeje. Jeśli nie jesz węglowodanów to spowalniasz swój metabolizm i masz huśtawki nastrojów. Wyglądasz smutno - dodaje.

Salma Hayek skrytykowała wszechobecne w modzie anorektyczki, którym brakuje kobiecych kształtów.

- Przez ostatnie lata kobiety obsesyjnie walczą same z sobą, aby wyglądać jak mali chłopcy z niedowagą. Taki typ społeczeństwo i media akceptują, jako piękny. Kiedyś młoda dziewczyna nie mogła się doczekać, aby dorosnąć i zyskać figurę prawdziwej kobiety. W naszych czasach rozpaczają, że nie mogą na zawsze zostać chudymi dziewczynkami - krytycznie kończy swoją wypowiedź aktorka.

Jak sądzicie, czy Salma Hayek ma rację? Czy kobiety obsesyjnie dążą do bycia szczupłą, bo takie wzorce media i społeczeństwo uważa za piękne? Czy seksowne krągłości, obfity biust i pełne biodra nigdy nie będą już w cenie?

foto: Facebook.com

Komentarze

Thomson 14 października 2012 15:26
Ona jest wzorcem piekna. Nie jest gruba nie jest chuda. Wyglada tak jak kobieta powinna wygladac. Ma piersi, ma biodra. Widac w niej piekna i zadbana kobiete.
Gość 14 października 2012 09:30
Zgadzam się z nią. W 100% ma rację. Jednak jeżeli ludzie będą teraz mówić, że 'krągłe' też piekne... To, to się nie stanie. Poprostu ludzie zawsze będą za wieszakami.
Gość 9 października 2012 03:00
ma boska figure
Gość 7 października 2012 03:49
tej kobiecie nic nie brakuje