Piątek, 5 października 2012, 13:30

Doda UJEŻDŻA PSA! Złamała PRAWO?

prawda
fałsz
Doda UJEŻDŻA PSA! Złamała PRAWO?
foto: mwmedia.pl
Przyzwyczailiśmy się już, że Doda lubi szokować na każdym kroku. Nie raz i nie dwa piosenkarka zaskakiwała media kontrowersyjną kreacją, czy wypowiedzią. Wywoływała przy tym burzę, ale przynajmniej miała pewność, że będą o niej mówić. Teraz jest podobnie.

Na Facebooku Doda pochwaliła się zdjęciami ze swojego nowego teledysku do piosenki "Fuck it", którą śpiewa z Fokusem. Z kilku fotek, które wrzuciła jedna budzi niedowierzanie i zapewne wielu obrońców praw zwierząt będzie miało na jej temat coś do powiedzenia.

Na zdjęciu piosenkarka siedzi okrakiem na psie i wypina tyłek do obiektywu. Zdajemy sobie sprawę, że o 6 nad ranem ludziom różne rzeczy przychodzą do głowy, ale żeby UJEŻDŻAĆ PSA?! Erotyczne pozy ze zwierzakiem wyglądają bardzo niesmacznie. A jak skomentowała to zdjęcie Doda?

"o 6 nad ranem juz sie głupieje:))))))))"

To, co jedni nazywają "głupawką" inni są zdolni zakwalifikować jako przestępstwo. Jak myślicie, czy Doda złamała prawo? Zapewne znajdą się tacy, którzy spróbują "podciągnąć" całą sytuację pod odpowiedni paragraf. Jeśli nawet piosenkarka nie zrobiła nic wbrew prawu, to na pewno złamała granice smaku i dobrych obyczajów.

foto: Facebook.cm


foto: Facebook.com


foto: Facebook.com

Komentarze