Czwartek, 4 października 2012, 13:26

Gdybym miała strzelbę, to bym cię zastrzeliła!

prawda
fałsz
Gdybym miała strzelbę, to bym cię zastrzeliła!
foto: worldofwonder.net
Na planie amerykańskiej edycji programu "Idol" robi się gorąco. Atmosfera pomiędzy jurorami jest tak napięta, że z ich ust padają nawet GROŹBY! Wygląda na to, że Niki Minaj i Mariah Carey szczerze się nienawidzą!

Jeszcze przed rozpoczęciem castingów do programu w mediach pojawiły się doniesienia, że te dwie gwiazdy nie mogą się dogadać. Ponoć Minaj stwierdziła, że Mariah jest "pierd***ną wysokością", ponieważ patrzy na raperkę z góry.

Wraz z kolejnymi castingami konflikt między paniami bardzo się zaostrzał. W trakcie ostatniego nagrania doszło nawet do ogromnej awantury.

Po tym, jak Mariah zamiast ocenić uczestnika zaczęła rozwodzić się nad swoją błyskotliwą karierą, Nicki Minaj nie wytrzymała i wybuchła.

- Powiedziałam im, że nie będę tego znosić. Nie będę znosić jej pierdolonej wysokości. Za chwilę ci wpieprzę. Gdybym miała strzelbę, to bym cię zastrzeliła – miała również grozić Minaj - słychać na nagraniu, które wyciekło do sieci.

W przeciwieństwie do raperki, diva i pozostali jurorzy zachowali zimną krew. Ale z pewnością to dopiero początek wojny między jurorkami.

Komentarze