Wtorek, 2 października 2012, 15:03

Scjentolodzy zabronią mu WIDYWAĆ CÓRKĘ!?

prawda
fałsz
Scjentolodzy zabronią mu WIDYWAĆ CÓRKĘ!?
foto: posh24.com
Odkąd Katie Holmes i Tom Cruise wzięli rozwód aktorka stała się "Suppressive Person", czyli osobą "niepożądaną" w kościele scjentologicznym. Według organizacji zarówno ona, jak i jej córka posiadają "antyspołeczną" naturę i przez to są "wyklęte". Tom NIE MA PRAWA WIDYWAĆ SIĘ Z NIMI.

Katie Holmes zdecydowała się odejść od aktora w obawie o zdrowie psychiczne swojej córki Suri. Katie wróciła już do kościoła katolickiego, a dziewczynkę zapisała do elitarnej szkoły prowadzonej przez zakonnice.

Odejście z organizacji scjentologów jest niewybaczalne, dlatego osoby, które odłączyły się od kościoła mają status "niepożądanych". Inni członkowie nie mogą się z nimi widywać ani utrzymywać kontaktów.

Taki los zapewne spotkałby również Toma Cruise'a, gdyby nie fakt, że jest on najbogatszym przedstawicielem scjentologów. Dlatego organizacja dla niego uczyniła wyjątek. Gdyby Tom był kimś zwykłym sprawy miałyby się zupełnie inaczej. W ogóle nie mógłby widywać się z córką, ani utrzymywać żadnych kontaktów z Katie, nawet tych dotyczących wychowania Suri.

Jednak Tom nie jest "kimś zwykłym", a wysoko postawionym członkiem sekty. Dlatego mógł spędzać czas z dzieckiem.

Komentarze