Środa, 3 października 2012, 13:09

Urbańska UKRADŁA POMYSŁ NA SUKIENKĘ?!

prawda
fałsz
Urbańska UKRADŁA POMYSŁ NA SUKIENKĘ?!
foto: gotceleb.com
Skandal i poruszenie w polskim show biznesie! Natasza Urbańska, która na balu charytatywnym fundacji TVN chwaliła się piękną suknią "własnego pomysłu" najprawdopodobniej ten pomysł UKRADŁA! Tak przynajmniej twierdzi Joanna Horodyńska.

Podczas balu Fundacji TVN Natasza Urbańska zaprezentowała się w białej sukni odsłaniającej piersi. Zadowolona z siebie pozowała w niej fotografom i chwaliła się, że kreacja została zaprojektowana "według jej własnego pomysłu".

Jednak zdaniem Joanny Horodyńskiej, która słynie z krytykowania stylizacji swoich koleżanek z branży, pomysł na suknie został żywcem ściągnięty z kreacji Anthony'ego Vaccarello. W sukni tego projektanta pojawiła się między innymi Anja Rubik na Met Gali.

Horodyńska twierdzi, że kreacja Urbańskiej jest mocno wzorowana na tej właśnie sukni. Dlatego Natasza nie powinna chwalić się, że to ona zaprojektowała sukienkę.

- Czy warto być oryginalnym? Warto. Zwłaszcza gdy startuje się z własną marką. Najważniejszy jest początek, a tu początek jest... kopią - pisze Horodyńska w Party.

A Wy jak myślicie, czy Natasza rzeczywiście ukradła pomysł na projekt swojej kreacji? Trzeba przyznać, że sukienki są bardzo podobne.

foto: gotceleb.com

Komentarze

Marta ;p 9 października 2012 16:54
obydwie sukienki są ohydne ;p !