Środa, 19 września 2012, 13:50

ZMIENIŁA ZAMKI W DRZWIACH! Boi się wrócić do domu

prawda
fałsz
ZMIENIŁA ZAMKI W DRZWIACH! Boi się wrócić do domu
foto: mwmedia.pl
Odkąd Katarzyna Figura publicznie oskarżyła męża o znęcanie się nad nią i ich dziećmi aktorka uciekła z domu i pomieszkuje u przyjaciół. Aktorka nie chce jednak biernie czekać na rozwój wypadków i bierze sprawy w swoje ręce.

Figura wysłała swoje córki do matki Kaia Schoenhalsa, która od dawna nie miała z nimi kontaktu, bo syn nie dopuszczał jej do wnuczek. Aktorka przyznała, że to jedyne miejsce, gdzie będą bezpieczne. Sama boi się wrócić do domu, w którym mieszkała wspólnie z mężem i zostaje u znajomych. Ale nie czeka biernie na rozwój wydarzeń.

Jak donosi Super Express umówiła się ze ślusarzem pod swoim domem na Saskiej Kępie i wymieniła zamki. Przyjechała tam wspólnie z przyjaciółką. Kiedy fachowiec wymieniał zamki w furtce i w drzwiach wejściowych ciągle osłaniała się szalem i nerwowo rozglądała na boki. Nie zdejmowała okularów przeciwsłonecznych. Widać było, że aktorka bardzo się boi.

Tabloid informuje również, że obecnie Figura mieszka u przyjaciółki. Będzie jednak potrzebowała jakiegoś lokum na stałe. Niewykluczone, że wprowadzi się do swojego syna z poprzedniego związku - Aleksandra Chmielewskiego. Podobno to on namówił ją na rozwód i zaoferował swoją pomoc.

Jak przyznała Figura, długo nie miała kontaktu z Aleksandrem. Postanowiła to naprawić i zaczęła odbudowywać więź łączącą ją z synem. On sam widział, że w małżeństwie matki źle się dzieje. Nie raz był świadkiem kłótni z Kaiem. Postawił jej ultimatum! ALBO ROZWÓD ALBO ZERWIE Z NIĄ WSZELKIE KONTAKTY! Figura w końcu zdecydowała.

Komentarze