Czwartek, 5 kwietnia 2012, 08:55

Piękność po 50-tce!

prawda
fałsz
Piękność po 50-tce!
foto: facebook.com
Ricie Rusic ma już ponad 50 lat, a wygląda lepiej niż niejedna dwudziestolatka. Dla pięknej piosenkarki czas zatrzymał się już dawno temu. Wiele kobiet na całym świecie zazdrości jej boskiej figury, zgrabnych nóg i wydatnych piersi.

Włoska aktorka, wielokrotnie polepszała swój wygląd za pomocą skalpela. Ponadto jak przyznała w jednym z wywiadów, aktywnie uprawia sport i zachowuje odpowiednią dietę. Nad tą fenomenalną sylwetką pracowała całe życie, dlatego teraz ma się czym pochwalić.

Ricie zadebiutowała w show biznesie jako piosenkarka, jednak to nie był dobry pomysł. Jej album nie przypadł słuchaczom do gustu. Gwiazda nie zrezygnowała tak szybko z popularności i próbowała szczęścia jako aktorka i producentka.

Ostatnim osiągnięciem celebrytki jest wydanie erotycznego pamiętnika! W którym aktorka opisuje swoje doświadczenia w stosunkach damsko-męskich. Ponadto, znajdziemy tam również przepis na wieczną młodość, który przyniósł Ricie wielką popularność.

Czy tak może wyglądać kobieta po 50-tce? Oczywiście, a Ricie jest na to żywym dowodem.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 2 maja 2012 22:04
wolę się zestarzeć jak każdy normalny człowiek niż łazić wypchana botoksem i silikonem O.o
M 21 kwietnia 2012 16:06
Nie rozumiem dlaczego w dzisiejszych czasach tak strasznie promuje się młodość, która niestety albo i stety przemija, a już w szczególności po pięćdziesiątce.
Gość 6 kwietnia 2012 16:02
bez urazy, ale to jest totalnie sztuczneO_O .. Mają kase to robia wszystko by być "młode i piękne" ale tego się nie da osiągnąć . Każdy kiedyś sie postarzeje i będzie mówił " ale ja byłam piękna i młoda (chciaż wtedy tak nie myślała) oddała bym wszystko by być taka jak wtedy"..
Gość 5 kwietnia 2012 09:05
cała sztuczna...Brzydka jak chu j!