Czwartek, 13 września 2012, 14:13

Rzuciły SZKOŁĘ DLA KARIERY!

prawda
fałsz
Rzuciły SZKOŁĘ DLA KARIERY!
foto: wordpress.com
Jeśli komuś się wydaje, że to rodzina królewska jest najpopularniejsza na świecie to grubo się myli. Obecnie największą medialną karierę robi rodzina Kardashian. Dwie najmłodsze córki Kriss Jenner postanowiły właśnie RZUCIĆ SZKOŁĘ, żeby robić "KARIERĘ".

Rodzina Kardashian to nie tylko najpopularniejsza rodzina na świecie, ale również jedna z najbardziej przedsiębiorczych. Przyrodnie siostry Kim, 15-letnia Kylie i 16-letnia Kendall właśnie zdecydowały, że nie będą już chodziły do liceum, bo szkoła przeszkadza im w rozwijaniu kariery.

Nastolatki mają zamiar uczyć się w domu. W USA bardzo popularny jest homeschooling, czyli realizowanie obowiązku szkolnego w domu, zazwyczaj z rodzicami w roli nauczycieli.

Jeśli matka dziewczyn będzie ich "nauczycielką" to raczej dużo z jej wykładów nie wyniosą. No, chyba że na czym zarabiać kasę, jak łatwo i szybko zaistnieć w mediach i za ile sprzedać swoją sextaśmę. Mamusia doskonale wyszkoliła ich starsze siostry, więc młode Kardashianki zapewne pójdę w ich ślady.

Komentarze

Gość 23 września 2012 22:43
żałosne