Czwartek, 13 września 2012, 13:48

Rzuca aktorstwo dla... muzyki!

prawda
fałsz
Rzuca aktorstwo dla... muzyki!
foto: mwmedia.pl
Paweł Małaszyński jest znanym i popularnym polskim aktorem. Mało osób wie, że udziela się również w branży muzycznej. Teraz okazuje się, że będzie musiał wybrać, w którym kierunku chce iść.

Jego kariera muzyczna rozwija się całkiem nieźle. Od ośmiu lat Paweł Małaszyński jest liderem założonej przez siebie rockowej grupy Cochise. Wraz z kolegami z zespołu wydał już dwie płyty.

Do tej pory Małaszyńskiemu udawało się godzić obowiązki aktora i muzyka. Jednak odkąd zespół zaczął jeździć w trasy koncertowe, pojawił się problem. Paweł musi być bowiem na planie, a wyjazdy z kapelą trwają czasem nawet tydzień.

Podobno ekipa serialu Lekarze, w którym Paweł gra jedną z głównych ról, narzeka, że aktor wpada na plan zawsze spóźniony, wykończony nocnymi koncertami. Twierdzą, że Paweł podczas zdjęć błądzi gdzieś myślami, trudno mu się skoncentrować i coraz częściej przebąkuje o tym, ze zamierza wycofać się z aktorstwa i poświęcić wyłącznie muzyce.

Jeśli sprawa tak wygląda to chyba jasne jest, że Paweł porzuci aktorstwo na rzecz muzyki. Wygląda więc na to, że nie zobaczymy go w drugim sezonie serialu.

Komentarze