Środa, 11 lipca 2012, 12:00

Górniak rezygnuje z kariery... dla syna!

prawda
fałsz
Górniak rezygnuje z kariery... dla syna!
foto: mwmedia.pl
Edyta Górniak cały czas stara się udowodnić, że jest dobrą matką i potrafi zaopiekować się swoim dzieckiem. Do tej pory, to kariera i popularność, były dla piosenkarki najważniejsze, ale wszystko się zmieniło. Edyta w jednym z ostatnich wywiadów oznajmiła, że pragnie tylko szczęścia Alanka i chce, by jak najszybciej wrócił do zdrowia, dlatego na jakiś czas rezygnuje z kariery.

Wygląda na to, że gwiazda estrady zrozumiała swój błąd i chce go teraz naprawić. Przypomnijmy, że były mąż Górniak, Dariusz Krupa, po wypadku i długim leczeniu ich dziecka w szpitalu, publicznie oskarżył celebrytkę, że zaniedbuje obowiązki matki i nie potrafi zaopiekować się 8-letnim dzieckiem.

Jak donosi „Fakt”, artystka odwołała zaplanowane na najbliższy czas koncerty i planuje długie wakacje z synem. Chce mu wynagrodzić wszystkie krzywdy, jakich doznał w związku z wypadkiem. Edyta zabiera Alana do Tybetu, by poznał inną kulturę i zrelaksował się.

„Wszyscy zasłużyliśmy na wakacje. Chcę pokazać Alanowi Tybet, aby zobaczył inne życie, inną mentalność, inną filozofię i kulturę. Tylko w ten sposób, mając szerokie spojrzenie, będzie mógł dokonywać w życiu bardziej świadomych wyborów” - wyznała gwiazda na łamach „Super Ekspresu”.

Zastanawia nas jedno, czy Edyta rzeczywiście zrezygnuje z kariery dla syna? W grę wchodzą przecież ogromne pieniądze. Przypomnijmy, że Górniak za jeden występ zgarnia od 60 do 100 tysięcy złotych!

Jak sądzicie, czy Edzia jest w stanie poświecić fortunę i karierę dla rodziny?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Ktosek 14 października 2012 12:29
Jeśli tą długowłosą istotę można w ogóle nazwać "chłopcem" Bo chłopcy zazwyczaj mają krótkie fajne włosy ;/ a nie długie i przetłuszczone !
Gość 21 lipca 2012 22:24
Przecież nie powiedziała, że rezygnuje z kariery. Chce po prostu wyjechac na wakacje z synem. Pismaki zawsze próbują wywęszyć sensację...