Poniedziałek, 10 września 2012, 13:39

Siwiec to "BANALNE PIĘKNO"

prawda
fałsz
Siwiec to "BANALNE PIĘKNO"
foto: newsweek.pl
Natalia Siwiec może poszczycić się wyjątkowym wzrostem popularności. W końcu spełnia się jej wielki sen. Od nikomu nie znanej fotomodelki do jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek.

Wizerunek Miss Euro postanowił wykorzystać również Tomasz Lis w najnowszym numerze Newsweeka. Najwidoczniej pismo nie sprzedaje się już tak dobrze, bez twarzy "celebrytów znanych z tego, że są znani" na okładce. Wszystko byłoby w porządku, gdyby obok Siwiec nie pojawiła się mistrzyni olimpijska... Natalia Partyka.

Wszyscy dziwią się, czemu ma służyć to dziwne porównanie? W Internecie pojawiły się głosy, że Siwiec nie ma nawet prawa stać obok Partyki, bo "nie jest godna jej butów pucować". Newsweek jeszcze bardziej podsyca atmosferę zamieszczając na okładce kontrowersyjne pytanie: Która z nich jest piękna? I odpowiedź, która podobno ma wszystko wyjaśniać. Obok zdjęcia czytamy: Potrafimy pokochać sportowca bez ręki, ale zwykle wolimy "banalne piękno".

Kogo tutaj obraża pismo? Siwiec - nazywając ją "banalnie piękną", czy Partykę stawiając ją obok jednej z najseksowniejszych kobiet show biznesu. Nikt nie wie czemu ma służyć to porównanie i dlaczego Partyka została w ten sposób użyta do zaprezentowania Siwiec? Czyżby sama Natalia Partyka i jej sukces na paraolimpiadzie dla Newsweeka były niewystarczające?

Komentarze