Poniedziałek, 10 września 2012, 13:22

POKAZAŁA MAJTKI na balu!

prawda
fałsz
POKAZAŁA MAJTKI na balu!
foto: mwmedia.pl
W sobotę w warszawskiej Operze Narodowej odbył się charytatywny Bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Taka impreza to okazja, aby pokazać się w wieczorowych sukniach i smokingach, z czego skorzystało wiele gwiazd i celebrytów. Wśród nich Małgorzata Rozenek, której kreacja odsłaniała nieco za dużo.

Perfekcyjna Pani Domu, jak każda kobieta, chciała dobrze wypaść na balu. Dlatego też wybrała piękną, krwistoczerwoną suknię, z długim rozcięciem, seksownie odsłaniającym zgrabną nogę. Niestety, celebrytka nie przewidziała chyba, że w swojej kreacji będzie musiała - chodzić!

Dopóki idealna gospodyni stała na czerwonym dywanie i pozowała fotografom - było całkiem nieźle. Kiedy jednak musiała zrobić krok, długi rozporek sukni odsłonił nie tylko zgrabną nogę, ale również MAJTKI!

Zawstydzona Rozenek próbowała zasłonić się ręką i torebką, ale niesforne wcięcie wciąż odsłaniało za dużo! Szkoda, że na ten bal nie wzięła ze sobą trzech różnych kreacji, jak na mecz gwiazdy TVN kontra politycy. Przynajmniej mogłaby się przebrać.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 2 grudnia 2012 02:48
Ja majtek nie widzę, mimo że mam założone okulary, no bez przesady. Czy mam mocniejsze kupić bo tak tytułem artykuł przyciąga?
Gość 2 października 2012 18:33
pokaż bobra !
v 12 września 2012 11:40
całkiem seksowna, a z tymi majtkami to przesada chyba...