Środa, 29 sierpnia 2012, 12:19

Gwiazda prześladowana przez PSYCHOFANA

prawda
fałsz
Gwiazda prześladowana przez PSYCHOFANA
foto: mwmedia.pl
Nie ma nic cenniejszego niż nasze bezpieczeństwo i prywatność. Niestety gwiazdy i celebryci często nie mają ani jednego ani drugiego. O tym, że fani mogą być niebezpiecznie przekonała się ostatnio Iwona Węgrowska.

Celebrytka jest nękana przez psychofana, który przynosi jej do domu listy, wysyła smsy, dzwoni późno w nocy a nawet śledzi ją na ulicy! Węgrowska zmieniła już numer telefonu, ale to nic nie dało. Jej niezrównoważony wielbiciel dotarł do nowego numeru i wciąż nęka ją niewybrednymi smsami i telefonami.

Przerażona gwiazda postanowiła wynająć ochroniarza, który zadba o jej bezpieczeństwo. Może do niczego by nie doszło, gdyby w wywiadach nie chwaliła się gdzie mieszka, do jakich klubów uczęszcza i gdzie można ją spotkać. Węgrowska chętnie dzieli się ze wszystkimi (zarówno tymi zainteresowanymi, jak i tymi, których to kompletnie nie obchodzi) szczegółami swojego życia prywatnego.

To niestety nie jest zbyt odpowiedzialne. Ale status gwiazdy zobowiązuje. Przecież nie można pozostawać w cieniu Dody, czy Natalii Siwiec, które również na prawo i lewo opowiadają o szczegółach swojego życia osobistego.

Komentarze