Sobota, 4 sierpnia 2012, 20:00

Rabczewska i Majdan znów razem?

prawda
fałsz
Rabczewska i Majdan znów razem?
foto: mwmedia.pl
Na początku szczęśliwi małżonkowie. Często nazywani polskimi Beckhamami. Szybki ślub, szybki rozwód. Nieco później wzajemne pretensje i oskarżenia. Walka toczona poprzez tabloidy. Tak w skrócie można przedstawić historię jednej z najsłynniejszych par polskiego show biznesu – Doroty Dody Rabczewskiej i Radosława Majdana.

Wzajemna niechęć byłych małżonków była widoczna na pierwszy rzut oka. Dorota i Radek starali się trzymać od siebie z daleka. Nie bywali nawet na tych samych imprezach! Każde z nich starało się obudować swoje życie. Poznali nowych partnerów, ale ani Dorocie, ani Radkowi, nie udało się stworzyć szczęśliwego i trwałego związku.

Być może właśnie brak miłości w życiu "przyciągnął" znów do siebie Rabczewską i Majdana. Jak donoszą znajomi obu stron – Dorota i Radek spotykają się coraz częściej. W końcu zachowują się jak dorośli i poważni ludzie. Rozmawiają bez wzajemnych pretensji. Ci, którzy mieli okazję widzieć ich razem twierdzą, że przy Radku Dorota odżyła. Znów się uśmiecha i widać, że były mąż nie jest jej do końca obojętny. Podobno planują również wspólne wakacje!

Czyżby powiedzenie "stara miłość nie rdzewieje" sprawdziło się w przypadku Doroty i Radka? Zobaczymy.

Komentarze