Poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 08:58

Majdan: „oddałbym życie za Dodę”?

prawda
fałsz
Majdan: „oddałbym życie za Dodę”?
foto: mwmedia.pl
To już chyba standard, że celebryci, którzy osiągnęli większy, bądź mniejszy sukces, wydają książki własnego autorstwa. Tak zwany nurt „literatury celebryckiej”, zajmuje najlepsze półki w księgarniach. Tym razem swoich sił spróbował były piłkarz, Radosław Majdan. Jego książka pt.: „Pierwsza połowa” jest już dostępna w sklepach.

W nowo powstałym dziele, piłkarz zdradza tajemnice swojego życia, a zwłaszcza szczegóły dotyczące burzliwego związku z Dodą. Wbrew pozorom, Radek, wypowiada się bardzo pozytywnie o swojej byłej.

„To była największa i najsilniejsza miłość w moim życiu. Nigdy nikogo nie kochałem tak mocno i bezinteresownie. Był czas, kiedy nie wahałbym się umrzeć za Dorotę. Podczas wycieczki do Izraela pomyślałem sobie, że gdyby zza rogu wyskoczył zamachowiec Hamasu z kałachem i zaczął walić do ludzi, pierwszą rzeczą, którą bym zrobił, to zasłonił Dorotę własnym ciałem”.

Ciekawe co na to Dorota? Czy słowa Radka, który był gotów oddać za nią życie, zmienią ich relacje? Wiadomo, że stara miłość nie rdzewieje. Może romantyczne wyznania byłego partnera, poruszą serduszko piosenkarki i para wróci do siebie? Co Wy na to? Czy Radek ma jeszcze szanse u Dody?

foto: mwmedia.pl, facebook.com

Komentarze

Gość 25 kwietnia 2012 20:43
ale ściema