Sobota, 4 sierpnia 2012, 23:21

Pierwszy singiel Eweliny Lisowskiej z X-Factor

prawda
fałsz
Pierwszy singiel Eweliny Lisowskiej z X-Factor
Jak burza w pokonywała kolejnych kandydatów do znanego programu muzycznego X-Factor. Nieco później eliminowała konkurentów podczas występów w programach na żywo. Nie wygrała, jednak pozostała w pamięci wielu osób. O kim mowa? O Ewelinie Lisowskiej, młodej, energicznej i charyzmatycznej dziewczynie, która wybiła się na tle innych nie tylko niesamowitą urodą i swoim image, ale także fantastycznym, mocnym głosem.

Tatiana Okupnik była Eweliną zachwycona. Wróżyła jej ogromną karierę. Takiego głosu nie można było wytrenować. Z tym po prostu trzeba się było urodzić!

Ewelina przed występem w programie X-Factor próbowała swoich sił występując z różnymi, nieco niszowymi kapelami. Po programie Lisowska dostała szansę solowej kariery. Podpisała kontrakt płytowy i wydała swój pierwszy singiel "Nieodporny rozum".

Ci, którzy spodziewali się "starej" Eweliny – z mocnym brzmieniem i fajnym repertuarem, mocno się zawiedli. Singiel dziewczyny okazał się bowiem medialną papką, niczym nie wyróżniającym się kawałkiem, który mogłaby zaśpiewać pierwsza lepsza nastolatka. W piosence ciężko odszukać brzmienia wcześniej prezentowane przez Ewelinę.

Komentarze

Gość 6 sierpnia 2012 14:24
Nie podoba mi się .