Czwartek, 2 sierpnia 2012, 21:31

Nie chcą Brodzik w TVP!

prawda
fałsz
Nie chcą Brodzik w TVP!
foto: Andras Szilagyi / mwmedia.pl
Joanna Brodzik, główna bohaterka serii o miłości nad rozlewiskiem – najprawdopodobniej nie zagości w naszych domach jesiennymi, niedzielnymi wieczorami. TVP postanowiło wstrzymać się z emisją kolejnych, ckliwych odcinków ''Życia nad rozlewiskiem'' na rzecz nowego, polskiego serialu, który będzie bawić polską publiczność.

Joannna Brodzik w roli Małgośki w ekranizacji powieści Kalecińskiej, najwyraźniej nie zachwyciła polskiej publiki. Co prawda w serialu było wszystko to, czego oczekuje się od produkcji TVP: miłość, piękne krajobrazy i... dobra obsada. Co do ostatniego wciąż nie ma jednak pewności, bo Brodzik od początku nie potrafiła odnaleźć się w roli, którą jej przydzielono.

Szczególnie niezadowoleni byli ci, którzy zanim zobaczyli serial, najpierw przeczytali książki Kalecińskiej. Uważają, że Brodzik kompletnie nie pasuje do kreowanej przez autorkę Małgośki, jest zbyt sztuczna i nieprzekonywująca.

Być może włodarze TVP posłuchali opinii widzów i zamiast romantycznej obyczajówki – postawili na zabawną historię franciszkanów i buddystów.

Komentarze