Wtorek, 17 lipca 2012, 17:00

CHCE odzyskać Koroniewską, żeby RATOWAĆ KARIERĘ!

prawda
fałsz
CHCE odzyskać Koroniewską, żeby RATOWAĆ KARIERĘ!
foto: mwmedia.pl
Nad Maciejem Dowborem od jakiegoś czasu zbierają się ciemne chmury. Prezenter traci sympatię widzów i musi zrobić wszystko, by ocieplić swój wizerunek.

Jego odejście od rodziny nie przysporzyło mu popularności wśród widzów, a totalna kompromitacja z podstawioną Agnieszką Radwańską też mu nie pomogła. Dlatego też, Maciek został poproszony przez szefów stacji Polsat o zatrudnienie specjalisty od PR, który pomoże ocieplić jego wizerunek.

Prezenter jest twarzą Polsatu, dlatego też zarządowi zależy, by ludzie dobrze go kojarzyli i darzyli sympatią, a współpraca ze specjalistą od kreowania wizerunku ma mu w tym pomóc.

Sam Dowbor z kolei również stara się na powrót wkraść w łaski publiczności. Ostatnio więcej czasu spędza w Warszawie próbując odzyskać zaufanie i względy Joanny Koroniewskiej.

Znajomi pary stanowczo zaprzeczają, że Maciek ma w tym ukryty cel. Podobno to Joasia zainicjowała ich spotkanie, bo zależało jej na tym, by córka miała dobre kontakty z ojcem. To na nowo zbliżyło parę do siebie.

Czy Maćkowi i Joasi uda się uratować ten związek? Czas pokaże. A według Was są dobraną parą, czy lepiej, żeby pozostali osobno?

Komentarze