Środa, 27 czerwca 2012, 09:00

Dzięki BABCI nie jestem dziewicą!

prawda
fałsz
Dzięki BABCI nie jestem dziewicą!
foto: mwmedia.pl
Joanna Brodzik, aktorka znana z serialu „Dom nad rozlewiskiem”, „Graczykowie”, „Magda M” oraz „Kasia i Tomek”, jest bardzo otwartą kobietą. Wyznaje zasadę: nic, co ludzkie, nie jest mi obce i dlatego zawsze chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym.

Piękna, utalentowana i zawsze uśmiechnięta aktorka ma doskonały kontakt ze swoimi fanami, którzy wiedzą o niej praktycznie wszystko. Tak przynajmniej było do tej pory. Otóż w ostatnim wywiadzie, Joasia postanowiła zdradzić, jeszcze nie ujawnione, pikantne szczegóły jej „pierwszego razu”.

To Babcia zajmowała się wychowywaniem młodej aktorki i to ona udzieliła jej pierwszych wskazówek, dotyczących spraw łóżkowych. Rady okazały się bardzo cenne, celebrytka do dziś wspomina, jak wielkim wsparciem była dla niej ukochana staruszka

„A gdy byłam gotowa zrobić "to" z moim chłopcem, omówiłam sprawę z Babcią i ona użyczyła nam swojego mieszkania na tę "pierwszą noc". Żebym mogła przeżyć ten moment, czując się bezpiecznie. To dzięki Babci nie jestem dziewicą! To dość zabawne, ale taka jest prawda. Ja sama pojawiłam się na świecie nieplanowana i wiedza o bezpiecznym seksie mocno wpłynęła na moje dalsze życiowe decyzje. Miałam dużo szczęścia, że opiekowała się mną taka mądra kobieta”.

Rzeczywiście Joasia ma dużo szczęścia, nie każdy może się pochwalić tak wspaniałą i wyrozumiałą Babcią. Dorosła już celebrytka jest dumną mamą dwóch wspaniałych chłopców: Janka i Franciszka, ale jak wyznała, największym jej marzeniem jest córeczka. Czyżby Joasia planowała trzecie dziecko? Ciekawe co na to jej ukochany Paweł Wilczak?

Myślicie, że Joasia będzie kolejną super mamą w polskim show biznesie?

Komentarze