Wtorek, 10 lipca 2012, 13:30

Pierwsza KŁÓTNIA kochanków!

prawda
fałsz
Pierwsza KŁÓTNIA kochanków!
foto: mwmedia.pl
Nad idealnym związkiem Moniki Richardson i Zbyszka Zamachowskiego, pojawiły się czarne chmury. Para przechodzi swój pierwszy kryzys! Co jest przyczyną kłótni kochanków? Ano to, że Monika jest tak szczęśliwa i zakochana, że chce się dzielić z całym światem tą radością, natomiast Zbyszek, nie jest zwolennikiem opowiadania kolorowym tabloidom o swoich uczuciach i prywatnym życiu.

Jak donosi „Fakt”, dziennikarka otrzymała ostatnio propozycję wywiadu, za który jeden z magazynów chce zapłacić aż 50 tysięcy złotych! Celebryci mieliby wystąpić w romantycznej sesji zdjęciowej oraz wyjawić sekrety swojego związku. To oczywiście zbulwersowało Zamachowskiego, który oznajmił, że za żadne pieniądze, nie sprzeda się do gazety!

Znajomi pary wyznali, że pierwszy raz widzieli Zbyszka tak zdenerwowanego. Podobno para nie odzywała się do siebie przez dwa dni. Na szczęście emocje opadły, ale problem jeszcze nie został rozwiązany. Monika postanowiła poczekać, aż Zbyszek zmieni zdanie.

Czy Monice uda się nakłonić ukochanego do wywiadu? W końcu to Richardson jest szefem tego związku i to ona do tej pory o wszystkim decydowała. Czyżby Zbyszek miał już dość babskich rządów i chce pokazać, kto tak naprawdę jest głową rodziny?

Przekonamy się już niebawem.

Komentarze