Wtorek, 10 lipca 2012, 12:00

Justin Bieber znów łamie prawo!

prawda
fałsz
Justin Bieber znów łamie prawo!
foto: facebook.com
Słynny amerykański gwiazdor, Justin Bieber, ma ostatnio poważne kłopoty z prawem. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak nastolatek pobił fotografa, za co groziło mu więzienie. Na szczęście sprawa rozeszła się po kościach, a nastolatek obiecał, że już nigdy nie popełni tego samego błędu.

Niestety, jego wybuchowy temperament bardzo szybko dał o osobie znać. Tym razem nie pobił nikogo, ale znów zadarł ze stróżami prawa. Jak donosi portal tmz.com, kilka dni temu,Bieber został zatrzymany przez policję za niebezpieczną jazdę samochodem. Młody celebryta, uciekając przed paparazzi, złamał wiele przepisów drogowych i stworzył zagrożenie dla innych.

Świadkowie twierdzą, że pędził jak zawodowy rajdowiec. Ponoć w obszarze z ograniczeniem prędkości do 50 km/h, Bieber jechał swoim hybrydowym cackiem ponad 160km! Policja, która zatrzymała gwiazdora, ukarało go bardzo wysokim mandatem. To oczywiście nie spodobało się Bieberowi, który zaczął dyskutować z mundurowymi i tłumaczyć się, że to wszystko wina fotoreporterów. Na nic zdały się żale nastolatka.

Zobaczcie jak przebiegała cała akcja. Myślicie, że i tym razem ulubieniec nastolatek nie poniesie żadnych konsekwencji? Za brawurową jadę, która zagraża życiu innych, grozi areszt i utrata prawa jazdy.

Komentarze

Gość 15 lipca 2012 23:23
zamknijcie go wkońcu w pierdlu na 25 lat omg...
Pleso93 10 lipca 2012 17:15
Może tak jego ktoś w końcu połamie...?