Czwartek, 5 lipca 2012, 09:00

Doda zgarnia 20 tysięcy za imprezę!

prawda
fałsz
Doda zgarnia 20 tysięcy za imprezę!
foto: facebook.com
Bycie gwiazdą wcale nie jest takie proste, trzeba zawsze dobrze wyglądać, uśmiechać się, dbać o swój wizerunek i ciągle pokazywać się na różnych imprezach. To przepustka do dalszej kariery, ale i sposób na zarobienie niemałych pieniędzy. Jakiś czas temu „Super Ekspres” ujawnił, ile polskie gwiazdy zarabiają na imprezach.

Jeżeli ktoś myślał, że celebryci za darmo pokazują się na otwarciach butików i różnych promocjach, to się mylił, i to bardzo! Okazało się, że w grę wchodzą całkiem spore pieniądze. Za pokazanie się na salonach można zarobić od 1000 do 30 tysięcy złotych! Wszystko zależy od tego, jaką się jest gwiazdą i co się pokazuje! Najbardziej kontrowersyjna polska piosenkarka, Dorota Doda Rabczewska, za bywanie na salonach z gołym tyłkiem, zgarnia około 20 tysięcy!

Trzeba przyznać, że celebrytka wysoko się ceni! Najwidoczniej jej prowokacyjne zachowanie jeszcze działa na publikę, która z chęcią ogląda wdzięki piosenkarki. W jednym z wywiadów Dorota oznajmiła, że pokazuje się na imprezach, bo to część jej pracy: „za darmo mogę iść jedynie na kółko religijne”!

Teraz już wiemy dlaczego Doda tak chętnie uczestniczy we wszystkich przyjęciach, kto by nie chciał bawić się za darmo i jeszcze na tym zarabiać?! Nie od dziś wiadomo przecież, że Rabczewska to królowa biesiadowania. Zresztą jej kariera ostatnio przechodzi kryzys, więc musi jakoś nadrobić braki finansowe. A wiadomo, że skandale, afery i kontrowersyjne zachowanie, z których słynie Doda, to najlepszy sposób na zdobycie popularności w show biznesie.

Myślicie, że obecność Dody na imprezie jest warta 20. tysięcy złotych?

foto: facebook.com


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze