Poniedziałek, 28 maja 2012, 10:30

NOWA dziara Dody

prawda
fałsz
NOWA dziara Dody
foto: facebook.com
Coraz częściej celebryci chwalą się swoimi osiągnięciami zawodowym i prywatnymi na portalach społecznościowych. Nowe ciuchy, nowa fryzura, nowy zwierzak, a nawet nowy partner, wszystko po to, by zdobyć sympatię fanów. Mistrzynią w „chwaleniu się”, jest znana barbadoska piosenkarka, Rihanna. Na swoich profilach, celebrytka prezentuje między innymi: foty ze szpitala, z imprez oraz z prywatnych spotkań.

W jej ślad poszła polska piosenkarka - Doda. Celebrytka bardzo aktywnie działa zwłaszcza na swoim facebookowym profilu. Ostatnio pochwaliła się nową dziarą. Co tym razem wytatuowała sobie kontrowersyjna wokalistka? Przypomnijmy, że na ciele Doroty, możemy zobaczyć niejedne dzieło sztuki, między innymi: duże skrzydła anioła.

Nowy nabytek to krótki napis w języku elfickim, który widnieje na prawym boku celebrytki. Zapewne to pamiątka po zakończonym związku z Błażejem. Jak wyznała sama artystka: „nowa dziara. nowy rozdział”. Czyżby różowa królowa planowała duże zmiany w życiu? Na pewno to nie ostatni malunek na jej ciele. W jednym z wywiadów Doda wyznała, że uwielbia swoje tatuaże i każdy z nich oznacza kolejny etap w jej życiu.

Jak Wam podoba się nowy tatuaż Dody?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Kolorowa 28 lipca 2012 21:12
Szacun dla tego bota co napisał "ROSJA i CHINY" ?! pogięło?! Wszędzie widzę tą wypowiedź. o.O
Gość 23 lipca 2012 03:28
Gościu od "ROSJA i CHINY połączą siły" piszesz naprawdę bardzo ciekawie,fajnie się to czyta może i masz racje.Naprawdę wielki szacun za tak długą oraz niezwykłą wypowiedź.
Gość 28 maja 2012 20:37
podobaja mi sie takie tatuaże :>
Gość 28 maja 2012 16:53
???