Poniedziałek, 28 maja 2012, 10:30

NOWA dziara Dody

prawda
fałsz
NOWA dziara Dody
foto: facebook.com
Coraz częściej celebryci chwalą się swoimi osiągnięciami zawodowym i prywatnymi na portalach społecznościowych. Nowe ciuchy, nowa fryzura, nowy zwierzak, a nawet nowy partner, wszystko po to, by zdobyć sympatię fanów. Mistrzynią w „chwaleniu się”, jest znana barbadoska piosenkarka, Rihanna. Na swoich profilach, celebrytka prezentuje między innymi: foty ze szpitala, z imprez oraz z prywatnych spotkań.

W jej ślad poszła polska piosenkarka - Doda. Celebrytka bardzo aktywnie działa zwłaszcza na swoim facebookowym profilu. Ostatnio pochwaliła się nową dziarą. Co tym razem wytatuowała sobie kontrowersyjna wokalistka? Przypomnijmy, że na ciele Doroty, możemy zobaczyć niejedne dzieło sztuki, między innymi: duże skrzydła anioła.

Nowy nabytek to krótki napis w języku elfickim, który widnieje na prawym boku celebrytki. Zapewne to pamiątka po zakończonym związku z Błażejem. Jak wyznała sama artystka: „nowa dziara. nowy rozdział”. Czyżby różowa królowa planowała duże zmiany w życiu? Na pewno to nie ostatni malunek na jej ciele. W jednym z wywiadów Doda wyznała, że uwielbia swoje tatuaże i każdy z nich oznacza kolejny etap w jej życiu.

Jak Wam podoba się nowy tatuaż Dody?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Kolorowa 28 lipca 2012 21:12
Szacun dla tego bota co napisał "ROSJA i CHINY" ?! pogięło?! Wszędzie widzę tą wypowiedź. o.O
Gość 23 lipca 2012 03:28
Gościu od "ROSJA i CHINY połączą siły" piszesz naprawdę bardzo ciekawie,fajnie się to czyta może i masz racje.Naprawdę wielki szacun za tak długą oraz niezwykłą wypowiedź.
Gość 28 maja 2012 21:30
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Gość 28 maja 2012 20:37
podobaja mi sie takie tatuaże :>
Gość 28 maja 2012 16:53
???