Środa, 4 lipca 2012, 15:30

SUPER MARIO ma super laskę!

prawda
fałsz
SUPER MARIO ma super laskę!
foto: facebook.com
Mario Balotelli zwany również „super Mario”, może się pochwalić nie tylko mistrzowskim talentem piłkarskim, ale również seksowną dziewczyną. Włoski piłkarz co prawda kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją ukochaną, Raffaellą Fico, ale to już przeszłość, a para planuje dalsze wspólne życie, tym bardziej, że już wkrótce młodzi celebryci zostaną rodzicami.

Raffaella Fico to seksowna włoska modelka. Swoją karierę zaczęła w 2007 roku, kiedy wygrała konkurs piękności i zdobyła tytuł "Miss Grand Prix". Brała również udział w telewizyjnym show „Big Brother”, po którym oficjalnie została celebrytką. Kariera początkującej modelki i celebrytki rozwinęła się bardzo szybko. W 2009 roku Fico wydała własny kalendarz dla czasopisma „Max”.

Największą jednak popularność przyniósł jej wywiad dla tygodnika „Chi”, w którym Raffaella oświadczyła, że jest gotowa oddać swoje dziewictwo za milion euro! Trzeba przyznać, że włoska modelka wie jak zwrócić na siebie uwagę.

Jak widać Raffaella nie jest taka święta na jaką wygląda. Włoszka ma na swoim koncie liczne romanse, głównie ze sportowcami. Przed Balotellim, Fico spotykała się z Cristiano Ronaldo. Ponoć w jednym z wywiadów, dziewczyna wyznała, że „super Mario” jest lepszym kochankiem niż boski Ronaldo! Myślicie, że to prawda?

Jak Wam się podoba seksowna Raffaella?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 2 sierpnia 2013 23:42
Pieprzenie zostanie pieprzeniem, a kochanie to całkowicie coś innego !!! Wiem coś o tym !Mam 39 lat i 16 lat stażu małżeńskiego! Czasami kocham mojego męża nad życie, bo daje mi to, czego inne kobiety nie mają i nie znają tzn. przyjemności, a czasami mogłabym go pokroić, oczywiście w przenośni, bo zachowuje się jak samiec, a nie jak człowiek. Nigdy mnie nie uderzył, ale czasami swoim zachowaniem wyprowadza mnie z równowagi ! Która z Was czuje to samo ?
Gość 23 sierpnia 2012 10:46
ale ladniutka :)