Czwartek, 5 lipca 2012, 10:00

Piotr Adamczyk będzie reklamować BANK!

prawda
fałsz
Piotr Adamczyk będzie reklamować BANK!
foto: mwmedia.pl
Piotr Adamczyk, słynny polski aktor, postanowił na jakiś czas odpocząć od roli serialowego aktora i chce spróbować swoich sił w branży reklamowej. Pierwsze kroki ma już za sobą. Jakiś czas temu, celebryta otrzymał ciekawą propozycję od jednego z wiodących banków. Oczywiście zgodził się i został oficjalną twarzą Eurobanku.

Letnia kampania reklamowa z aktorem w roli głównej ukaże się już za kilka dni. Piotr jest bardzo podekscytowany i już nie może się doczekać debiutanckiego spotu

„Propozycja wystąpienia w reklamie banku nie była dla mnie pierwszą tego typu. Zdecydowałem się jednak na firmowanie eurobanku swoim nazwiskiem, ponieważ ten bank, jako przyjazny i nowoczesny budzi pozytywne skojarzenia. Nie bez znaczenia jest dla mnie też to, że eurobank ma już na swoim koncie wiele reklam z udziałem znakomitych aktorów. Jest mi miło dołączyć do tego grona. (...) Mówi się, że każdy może zagrać co najmniej jedną genialną rolę w życiu - siebie. Dla mnie udział w reklamie eurobanku to właśnie tego typu aktorski eksperyment. Już nie mogę się doczekać”.

Adamczyk w reklamie, wcieli się w rolę przeciętnego obywatela i będzie doświadczał codziennych problemów życiowych. Jego przygody zostaną zaprezentowane w postaci zabawnych historyjek, które mają rozśmieszyć i jednocześnie zachęcić telewidza do skorzystania z oferty banku. To żadna nowość dla Piotra, który jest jednym z najlepszych aktorów, zwłaszcza komediowych i zapewne doskonale sobie poradzi w zabawnej reklamówce.

„Przeprowadziliśmy badanie konsumenckie, w którym klienci wskazali, że to właśnie Piotr Adamczyk najbardziej pasuje do eurobanku” - mówi Agnieszka Szarek, dyrektor marketingu Eurobanku.

Jak widać, ludzie uwielbiają Piotra i chcą go oglądać, nie tylko w filmach i serialach, ale również w spotach reklamowych. Czyżby celebryta odnalazł swoje nowe powołanie? Jak Adamczyk poradzi sobie w reklamie banku?

Przekonamy się już niebawem.

Komentarze