Piątek, 13 lipca 2012, 11:00

Wojewódzki nadal krytykuje celebrytów!

prawda
fałsz
Wojewódzki nadal krytykuje celebrytów!
foto: mwmedia.pl
Kuba Wojewódzki, okrzyknięty największym prześmiewcą polskiego show biznesu, już nie raz krytykował wypowiedzi i zachowanie swoich kolegów i koleżanek po fachu. Gdy role się odwróciły i to on stał się pośmiewiskiem (za sprawą afery z Ukrainkami), wszyscy myśleli, że jego niewyparzony język zmięknie. Niestety, pozory mylą i tak było w przypadku Wojewódzkiego.

Na łamach „Polityki”, showman, po raz kolejny wyśmiał Michała Wiśniewskiego. Co tym razem nie spodobało się dziennikarzowi? A no to, że piosenkarz po raz czwarty stanął na ślubnym kobiercu.

„Wydarzeniem tygodnia był ślub Michała Wiśniewskiego. Były bilety normalne i ulgowe, ale raczej zabrakło chętnych. Był też detektyw Rutkowski. Wokalista po raz kolejny, czwarty już, przysięgał, że nie opuści aż do śmierci, a przynajmniej do momentu, gdy ich nie opuszczą fotoreporterzy”.

Przypomnijmy, że związek Michała i Dominiki, już nie raz był na tapecie u Wojewódzkiego. Gdy para zaręczyła się w 2011 roku, showman od razu skomentował ten fakt, w charakterystyczny dla siebie sposób.

"Senny koszmar każdego stylisty, czyli Michał Wiśniewski, robi wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę. Po raz kolejny oświadczył się swej wybrance na Facebooku, a ona mu odpowiedziała, tatuując sobie jego imię na własnym organizmie. Para planuje ślub w telezakupach Mango, a wesele w Animal Planet".


Śmieszą Was jeszcze żarty Kuby? Ciekawe co na to Michał? Znając wybuchowy charakter piosenkarza, na odpowiedź nie będziemy musieli czekać zbyt długo!

foto: mwmedia.pl

Komentarze