Środa, 4 lipca 2012, 11:30

Kusząca Socha na okładce „ELLE”?

prawda
fałsz
Kusząca Socha na okładce „ELLE”?
foto: facebook.com
Najnowszy numer magazynu „Elle” przyciąga uwagę swoich czytelników, niezwykle kuszącą okładką z Małgorzatą Sochą w roli głównej. W sumie nie ma się co dziwić, słynna aktorka jest jedną z najpiękniejszych celebrytek polskiego show biznesu.

Małgosia nie jest jednak głównym obiektem zainteresowania, a jej prześwitujący spod koronkowej sukienki nagi biust! Trzeba przyznać, że celebrytka nie ma się czego wstydzić i dlatego zdecydowała się na sesję bez bielizny! Socha wygląda rewelacyjnie. Letnia sukienka w żółtym kolorze, a do tego czarujący uśmiech i zalotne spojrzenie. Nic dodać, nic ująć!

Gwiazda seriali wygląda lepiej, niż niejedna hollywoodzka piękność. Socha na okładce magazynu błyszczy jak nastolatka. Zapewne to duża zasługa grafików komputerowych, ale i tak efekt jest powalający.

Ponadto w obszernym wywiadzie, celebrytka zdradza, jak została ikoną mody. Według Małgosi, to głównie zasługa jej osobistej stylistki, dzięki której tak dobrze wygląda. Podobno moda od zawsze interesowała aktorkę, ale nigdy nie była zapaloną miłośniczką nowości, dlatego zdecydowała się na profesjonalną pomoc. I bardzo dobrze! Socha zawsze wygląda rewelacyjnie i z wielką klasą prezentuje się na salonach.

Zobaczcie sami, jak Małgosia dumnie prezentuje swoje wdzięki na okładce sierpniowego „Elle”.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 7 lipca 2012 02:50
sosia poszła zrzucic kilogram i wyglada hot .. ale to i tak sucza-karierowiczka warszawkowa :)