Wtorek, 10 kwietnia 2012, 08:26

Dowbor żałuje rozstania!

prawda
fałsz
Dowbor żałuje rozstania!
foto: mwmedia.pl
Maciej Dowbor, znany prezenter telewizyjny, już jakiś czas temu rozstał się z Joanna Koroniewską. Głównym powodem rozstania były liczne romanse Maćka.

Joasia po rozstaniu załamała się, jednak szybko wróciła do formy. Realizuje się w nowych programach telewizyjnych. Tryska radością na wszystkie strony. Najwidoczniej po rozstaniu z prezenterem, aktorka odżyła na nowo.

Po burzliwym rozstaniu i licznych kłótniach, para radzi sobie doskonale. Razem można ich spotkać podczas wspólnych spacerów z córeczką Janiną. Obecnie tylko dziecko łączy Asię i Maćka.

Jak się jednak okazuje, twardego prezentera dopadły wyrzuty sumienia. W jednym z wywiadów wyznał, że bardzo żałuje swojej decyzji. Nawet dało się zauważyć, że Maciek spędza coraz więcej czasu z byłą partnerka i córką.

Czy to oznacza, że celebryta zrozumiał błąd i wróci do rodziny? Ciekawe co na to Joanna, która udowodniła wszystkim, że już nie potrzebuje takiego partnera i ze wszystkim świetnie radzi sobie sama. Czy para zejdzie się dla dobra dziecka? Przekonamy się już niebawem.

foto: mwmedia.pl

Komentarze