Piątek, 22 czerwca 2012, 09:00

Szokująca przeszłość Adele

prawda
fałsz
Szokująca przeszłość Adele
foto: brainz.org
Adele, a tak naprawdę Adele Laurie Blue Adkins to wspaniała brytyjska piosenkarka. Wielokrotnie udowodniła, że talent muzyczny to jej największa pasja. Zadebiutowała w wieku czternastu lat w Brixton Academy. Na swoim koncie ma również wiele prestiżowych nagród, między innymi: „Brit Awards”, „Grammy Awards”, „VMA”, „MTV EMA” oraz „Billboard Music Awards”.

Już niedługo ukaże się nieoficjalna biografia Adele, którą przygotowuje Marc Shapiro To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów słynnej piosenkarki. Tym bardziej, że autor dzieła, w wywiadzie dla magazynu „In Touch”, zdradził kilka pikantnych szczegółów. Jak się okazało, przeszłość brytyjskiej gwiazdy wcale nie jest taka kolorowa jakby się mogło wydawać...

„W czasie jej pierwszej trasy koncertowej miała poważny problem alkoholowy. Mówiła mi, że pewnego razu była tak pijana, że zapomniała słów własnych piosenek. Po zawodach miłosnych również uciekała w alkohol, żeby ukoić złamane serce była w stanie wypić bardzo, bardzo dużo”.

Kto by pomyślał, że taka doświadczona gwiazda, ulubienica publiczności i jedna z najbardziej popularnych wokalistek na świecie, ucieka się do alkoholu, by zwalczyć tremę? Szok! Ale to jeszcze nie koniec, Marc zdradził również, że Adele lubi otaczać się mężczyznami, którzy ją poniżają i traktują jak przedmiot. Ponoć wielokrotnie była bita i gwałcona przez swoich partnerów!

No cóż, skoro jej się to podobało... Ciekawe, jakie jeszcze tajemnice skrywa brytyjska celebrytka? Czy biografia stworzona przez Marca Shapiro przedstawia prawdziwe życie piosenkarki? Przekonamy się już wkrótce!

Komentarze

Dziwka 6 lipca 2012 13:53
ja też tak lubię <3
Gość 25 czerwca 2012 23:26
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
123123232 22 czerwca 2012 20:12
Ten portal jest po*** żal mi was ludzie, którzy piszecie takie brednie : ,,Adele lubi otaczać się mężczyznami, którzy ją poniżają i traktują jak przedmiot. Ponoć wielokrotnie była bita i gwałcona przez swoich partnerów!

No cóż, skoro jej się to podobało... '' jak w ogóle można coś takiego napisać idźcie się leczyć dekle
Gość 22 czerwca 2012 15:29
Czy wy już nie macie o czym pisać? :) Dziwny portal...