Niedziela, 4 listopada 2012, 10:00

Kradnijcie MUZYKĘ Z INTERNETU!

prawda
fałsz
Kradnijcie MUZYKĘ Z INTERNETU!
foto: mwmedia.pl
Tego po zawodowym muzyku chyba nikt by się nie spodziewał. Nergal podczas promocji swojej autobiografii zaapelował, aby ŚCIĄGAĆ MUZYKĘ Z INTERNETU!

Nergal znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, ale nikt nie przypuszczał, że zawodowy muzyk będzie NAKŁANIAŁ LUDZI DO NIELEGALNEGO POBIERANIA MUZYKI Z SIECI.

Podczas rozmowy z fanami w warszawskim klubie Traffic Nergal przyznał, że ściąga muzykę za darmo. Promując swoją autobiografię stwierdził, że robi to, by NAJPIERW SPRAWDZIĆ PŁYTĘ. Nie chce bowiem płacić za coś, co może okazać się totalną porażką.

- Sam ściągam muzykę i często nie płacę za nią. Ściągam płytę, by najpierw ją sprawdzić. A co jeśli nie mam pieniędzy? To ją kradnijcie wtedy. Jeśli macie pieniądze to kupujcie, a jeśli nie, to ją sobie ściągnijcie, przecież świat się nie zawali - powiedział.

Ciekawe co by powiedział, gdyby jego fani zaczęli masowo ściągać z sieci jego utwory i przestali kupować płyty? Z czego by się wtedy utrzymał? Z bywania na imprezach i bankietach?

Komentarze

Gość 11 listopada 2012 09:10
powiedział coś co jest normalne so why jest pierdolnięty? ;x każdy muze sciaga z neta ew jak ktos ma w uj kasy to kupuje plyty i chcialbym sam kupowac plyty i byc happy ale polska jest takim krajem gdzie nie stac szarego czlowieka na takiego luksusy
Gość 8 listopada 2012 11:25
zawsze był pierdolnięty
Muzzyk 5 listopada 2012 00:04
z koncertow jak wszyscy muzycy na swiecie : )