Poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 12:00

To KONIEC Myslovitz!

prawda
fałsz
To KONIEC Myslovitz!
foto: facebook.com
„Myslovitz” to jedna z najpopularniejszych rockowych grup na polskiej scenie muzycznej. Po dwudziestu latach kariery, artyści kończą działalność w słynnym składzie. Z grupy odchodzi jej założyciel i wokalista Artur Rojek.

Przyczyną rozpadu zespołu, były liczne konflikty, które trwały już od dobrych kilku lat. Szkoda, że chłopaki nie potrafili się dogadać. Przez dwadzieścia lat rockowa grupa, w takim składzie, podbiła serca milionów fanów.

Były już wokalista „Myslovitz”, zdradził, że będzie go można jeszcze usłyszeć, gdyż nie zamierza kończyć swojej kariery muzycznej

„Jestem za to wdzięczny losowi i wszystkim, którzy byli obok mnie przeżywając ten czas i współtworząc ten zespół ze mną. Po 20 latach postanowiliśmy się jednak rozstać. Ta decyzja nie znaczy, że wycofuję się z życia w ogóle. Zamierzam poświęcić się solowej działalności artystycznej oraz innym projektom. Obiecujemy nie zawieść Was w przyszłej działalności. Jeszcze raz dziękuję wszystkim moim współpracownikom oraz fanom za ostatnie 20 lat”.

Naszym zdaniem, to prawdziwa strata dla polskiego rynku muzycznego. Nie uda się stworzyć takiego samego zespołu jak Myslovitz.

Czy grupa z nowym wokalistą ma szanse zaistnieć na rynku muzycznym? Jak dalej potoczy się kariera solowa Artura Rojka...?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


Komentarze

Agata 28 kwietnia 2012 19:44
nie rozumiem skąd ten głupawy nagłówek, że to koniec?! Myslo nie zawiesiło działalności, a jedynie zmieniło frontmana. Zdarza się. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do Rojasa, ale jeśli ktoś ich słucha i interesuje się ich działalnością, to wie, że w zespole zostali świetni kompozytorzy i tekściarze. Osobiście życzę im powodzenia, a twórcy tego artykułu lepszego doboru słów...
Jim 24 kwietnia 2012 01:43
chwała Bogu to nie rock to smętny szajs
Gość 23 kwietnia 2012 16:20
szkoda...
kocham ich!! :p :*