Wtorek, 19 czerwca 2012, 13:30

Angelina Jolie w roli WIEDŹMY?

prawda
fałsz
Angelina Jolie w roli WIEDŹMY?
foto: facebook.com
Ogromne sukcesy ekranizacji znanych bajek, sprawiły, że producenci z chęcią decydują się na produkcję filmów dla dzieci. Na ekranach zobaczyliśmy już między innymi „Króla Lwa”, „Alicję w Krainie Czarów” i „Kopciuszka”. Jak donoszą zagraniczne media, Disney planuje kolejny hit pt: „Maleficent”.

Ma to być opowieść o Śpiącej Królewnie, ale przedstawiona z perspektywy złej Czarownicy, która zatruła wrzeciono i uśpiła królewnę. Odtwórczynią głównej roli, czyli złej wiedźmy, będzie słynna hollywoodzka gwiazda – Angelina Jolie. Postać królewny zagra Elle Fanning. Reżyserem filmu jest Robert Stromberg.

Angelina jest zachwycona! W jednym z wywiadów wyznała, że zawsze marzyła o takiej roli

„To świetny scenariusz . Przymierzyłam już moje rogi. Moje dzieci są zachwycone. To pierwszy raz, kiedy będziemy mogli się przyjrzeć tej niezwykłej postaci. Nadal zastanawiam się, jak to wszystko będzie wyglądało. Nie zrezygnuję oczywiście z rogów. Mam nadzieję, że widzowie dostrzegą pod koniec, że to kobieta zdolna do wielu rzeczy. To, że broni się i jest agresywna, nie oznacza, że nie może posiadać cieplejszych cech. Będziecie musieli sami rozwikłać tę łamigłówkę. Marzę o tym, żeby zagrać tę postać. Uwielbiałam Czarownicę, gdy byłam małą dziewczynką. Była moją ulubioną postacią” - zdradziła Jolie US Weekly.

Czarny strój, złowroga mina i przerażający śmiech, czy Angelina pasuje do tego opisu? Premiera datowana jest na 14 marca 2014 roku, także przekonamy się, jak seksowna i kobieca aktorka zmieni się w okropną wiedźmę?

Myślicie, że Joli sprawdzi się w roli złej Czarownicy?

foto: facebook.com, internet

Komentarze

Gość 19 czerwca 2012 19:13
nawet podobna :-)