Środa, 13 czerwca 2012, 12:00

Miley Cyrus chwali się pierścionkiem zaręczynowym!

prawda
fałsz
Miley Cyrus chwali się pierścionkiem zaręczynowym!
foto: zimbio.com
Trzyletni związek amerykańskiej gwiazdy, Miley Cyrus i aktora Liama Hemswortha nabrał rumieńców. Przystojny ukochany Miley, w końcu, odważył się na poważny krok i poprosił ją o rękę. Ta oczywiście zgodziła się bez wahania!

„Jestem taka szczęśliwa, bardzo się cieszę na myśl o życiu z Liamem u boku. Nareszcie będziemy mogli scementować naszą wielką miłość”.

Liam również nie kryl swojej radości, a w jednym z wywiadów wyznał, że Miley tak go oczarowała, że nie mógł się oprzeć

„Ona sprawiła, że jestem naprawdę szczęśliwy. Wiem, że to było nieprofesjonalne, że zakochaliśmy się w sobie w trakcie pracy, ale byliśmy młodzi i wiele nam się wtedy wybaczało. Oczarowała mnie i nie mogłem się oprzeć. Serce nie sługa”.

Na znak swojej miłości, aktor, wręczył Cyrus ekskluzywny pierścionek. Klejnot został zaprojektowany przez znanego jubilera Neila Lane'a. 18-karatowe złoto zdobione motywem kwiatów a na środku piękny 3.5-karatowy diament z 1880 - 1890 roku. To prawdziwe cacko! Celebrytka od razu pochwaliła się publicznie błyszczącym cudeńkiem.

Liam musiał wydać majątek na prześliczny klejnot, ale czego się nie robi dla miłości! Najważniejsze jest to, że para jest szczęśliwa. My już nie możemy doczekać się informacji o terminie ślubu, a Wy?

Myślicie, że po ślubie młoda para będzie równie szczęśliwa jak do tej pory?

foto: zimbio.com


foto: zimbio.com


foto: materiały prasowe


foto: zimbio.com

Komentarze