Czwartek, 31 maja 2012, 13:30

„Jarzębiny” to ZŁE i CHCIWE baby!

prawda
fałsz
„Jarzębiny” to ZŁE i CHCIWE baby!
foto: youtube.pl
Michał Malinowski, współtwórca piosenki „Koko Euro Spoko”, czuje się oszukany! Uważa, że członkinie zespołu „Jarzębina” to złe i chciwe baby! Cała afera rozpętała się po tym, jak utwór „Koko Euro Spoko”, został oficjalnym hymnem Polski, na zbliżające się Mistrzostwa Europy 2012. Starsze panie wyczuły niezły interes i postanowiły pozbyć się Malinowskiego. Współtwórca hitu, w jednym z wywiadów wyznał, że nie spodziewał się, aby starsze panie mogły być takie podłe!

„Dla mnie przede wszystkim liczy się uczciwość, a tutaj panie poszły zupełnie w inną stronę. Wydałem kilka tysięcy złotych, żeby one w ogóle zaistniały. Gościłem je w Warszawie, kiedy przyjechały na konkurs. One za nic nie płaciły. Panie z zespołu Jarzębin w ogóle nie wpadłyby na taki pomysł. Powiedziałem im, żeby trochę się ruszały na scenie, a nie stały jak czołgi. I już zaraz po konkursie były pierwsze odzywki do mnie, że się rozstaniemy. Pomyślałem, że są zmęczone. Jednak po kilku dniach okazało się, że to była prawda. Próbowały na siłę znaleźć jakieś problemy. W końcu doszło do tego, że zaczęły się wobec mnie zachowywać agresywnie. Zresztą uczestniczyłem w tym, jak one żarły się między sobą. Skakały sobie wręcz do oczu. Już dzień po wygranej jedna z najmłodszych jarzębinek tak była zdenerwowana, że rzuciła krzesłem w TVP Info i wyszła!”

Wygląda na to, że „Jarzębinkom” popularność uderzyła do głowy i to bardzo! Czyżby chciały cały zysk zgarnąć tylko dla siebie? A co z prawdziwym twórcą piosenki? Przecież to Michał zorganizował konkurs, dzięki któremu powstał skoczny hymn, a panie z „Jarzębinek” go tylko zaśpiewały.

No cóż, zapowiada się kolejny euro-skandal. Czy Michał i „Jarzębinki” dojdą do porozumienia? Kto ma rację? Czy rzeczywiście starsze panie, specjalnie odcięły się, od swojego pomocnika? A może to Michał próbuje oczernić rywalki i zgarnąć cały zysk dla siebie?

Jak sądzicie, kto ma rację, Michał czy „Jarzębinki”?

Komentarze

pifpaf 8 czerwca 2012 14:03
masło maślane. Nazwijcie chociaż sensownie tego internetowego, szmatłąwcowego odpowiednika Metra.
Gość 4 czerwca 2012 21:32
ee no ja jestem mikołaj