Czwartek, 12 kwietnia 2012, 15:00

Pazura już nie może doczekać się SYNA!

prawda
fałsz
Pazura już nie może doczekać się SYNA!
foto: mwmedia.pl
Edyta i Czarek Pazurowie już w styczniu wiedzieli, że zostaną po raz drugi rodzicami. Szczęścia nie było końca! Szczególny entuzjazm ogarnął Czarka. Ojciec dwóch córek o niczym innym nie marzył, jak tylko o synu.

Długo nie można było określić jakiej płci jest dziecko. Tuż przed Świętami Wielkiejnocy, na kontrolnej wizycie lekarskiej, wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. To chłopiec! Aktor był zachwycony

„Na 90 procent to będzie syn! Wiem to, bo mam doświadczenie. Przecież jestem Ojcem dwóch córek. Teraz po prostu...jest inaczej”!

Dumny tata od razu zdradził, jakie imię będzie nosił jego potomek

„Ja czekam na Antoniego! Urodziłem się 13 czerwca, w Antoniego, mój dziadek był Antoni. Antoni jest moim ulubionym imieniem. Żałuję, że sam nie mam Antoni, chociaż na drugie imię... To jest taki mój dobry patron”.

Już niedługo największe marzenie aktora się spełni. Miejmy tylko nadzieję, że mały Antoni nie okaże się trzecią córką! To dopiero byłaby niespodzianka.

Komentarze

Gość 14 kwietnia 2012 10:09
czeka na syna bo na starość podmuje mu jaja a córka mogłaby być zażenowana.Gość jest już starym pierdzielem i jeszcze mu się zachciewa dziecka...Oj dziadku,dziadku...