Piątek, 25 maja 2012, 12:00

HIT internetu „LIMO 2012”

prawda
fałsz
HIT internetu  „LIMO 2012”
foto: youtube.pl
Grupa IMPACT w sieci robi prawdziwą furorę. Ich filmiki oglądają codziennie miliony internautów. Świadczą usługi z dziedziny filmu, fotografii i grafiki komputerowej. Członkowie zespołu z Trójmiasta to prawdziwi mistrzowie na polu szeroko pojętych "multimediów".

Grupa ostatnio zaczęła współpracę ze znanym kabaretem LIMO. Wspólnie stworzone filmiki to prawdziwe perełki. Przypomnijmy kultową już „Nieznaną historię Leszka Balcerowicza”, dokument z planu filmu „Janko Muzykant. Muzyka, Ogień i Flaki" oraz pornograficzną „Teherańską rurę 2”.

Tym razem do sieci wyciekła parodia filmu katastroficznego „2012”. Wideo, w zaskakującym tempie, stało się hitem internetu. W ciągu doby nagranie osiągnęło ćwierć miliona wyświetleń! To prawdziwy rekord! Ogromna popularność spowodowała, że filmik trafił na stronę główną międzynarodowego Youtube’a .

Nagranie jest przerażające! Pełno w nim przemocy i krwi. Eksplodujące głowy i masa trupów świadczą o tym, że zagłada dosięgnie każdego! Wspólne dzieło grupy IMPACT i kabaretu LIMO budzi większą grozę niż niejeden horror. Czyżby koniec świata miał być taki okrutny?

Zobaczcie sami, jak będzie wyglądać nadchodzący koniec świata wg kabaretu LIMO!

Komentarze

ganjaga 28 maja 2012 23:21
jaki mi to hit?? przereklamowane na siłe chcą ludziom wcisnąć... badziewie nie podoba mi się
Gość 27 maja 2012 13:37
powiedz mi gdzie tam jest pełno przemocy. co za debil to pisał
Gość 26 maja 2012 12:58
Bez przesady, gdzie wy widzicie "pełno krwi"? Ale filmik oczywiście świetny :)
Gość 25 maja 2012 17:47
ale rzeźnia B-/