Czwartek, 1 grudnia 2011, 16:01

UWAGA! Farna za kółkiem!

prawda
fałsz
UWAGA! Farna za kółkiem!
foto: mwmedia.pl
Młoda i utalentowana wokalistka niedawno przekroczyła magiczną granicę pełnoletniości. Osiemnastolatka ma już na swym koncie same sukcesy. Jej album „Ewakuacja” nie dość, że pokrył się platyną, to już zbliża się do podwójnej, o czym donosi Marek Petner z Universal Music Polska.

Do listy sukcesów Ewa Farna może dopisać również zdanie egzaminu na prawo jazdy. Miesiąc temu na karcie egzaminacyjnej pojawiła się informacja o wyniku pozytywnym! Niedługo będzie trzeba czekać na zdjęcia piosenkarki za kierownicą, ponieważ już odebrała z salonu nowiutkie autko! I to nie byle jakie, bo jest nim Volkswagen Tiguan. Jego cena wynosi około 100 tysięcy złotych.

Ewa przyznaje, że prowadzenie samochodu kryje przed nią jeszcze wiele tajemnic, ale nie będzie się poddawała w ich zgłębianiu. W końcu praktyka czyni mistrza! Nieco złośliwiej można jednak podjąć temat jej wagi. Nietrudno zauważyć, że w ostatnich miesiącach dziewczyna, mówiąc eufemistycznie, nabrała ciała! Podejrzewano nawet, że wokalistka zaszła w ciążę oraz zastanawiano się, dlaczego nie wraca do dawnej formy i idealnej figury.

Chociaż stanowczo zaprzecza, dowiedzieliśmy się, że rozeszła się ze swoim chłopakiem! Czy to rozstanie może być powodem niedbania o siebie?

Podczas gościnnego występu w programie „The Voice of Poland”, wyglądała na niezwykle zadowoloną z siebie osobę. Pomimo iż nadal jest kobietą bardzo atrakcyjną, nie da się ukryć, że naszej uzdolnionej Ewy jest o 2 rozmiary więcej! Możliwość poruszania się samochodem raczej nie przysporzy okazji do gubienia zbędnych kilogramów, a rozleniwi młodą gwiazdę. Chociaż obiektywnie należy przyznać, że o wiele przyjemniej patrzy się na krągłe rumieńce, aniżeli na wystające kości.

Co sądzisz o modelu i cenie nowego samochodu Ewy? Bardziej podoba Ci się szczuplejsza czy pulchniejsza? Wyraź własną opinię!

Anna

Komentarze

Gość 2 maja 2012 21:25
ja też zdałam na prawko i nikt o tym nie pisze :p
Gość 2 maja 2012 21:24
Gość poniżej ma rację. Dopiero teraz można uznać, że ma idealną figurę: brak wystających kości, kobiece kształty i podoba się jej to, to najważniejsze. Koniec ze szkieletorami!
Gość 22 grudnia 2011 01:28
Fajna dziewczyna. Tylko niech nie chudnie, bo przestane szanowac.