Sobota, 5 maja 2012, 15:00

Koniec Marka Mostowiaka

prawda
fałsz
Koniec Marka Mostowiaka
foto: mwmedia.pl
W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele polskich gwiazd postanowiło zostawić swoje rodzime seriale i zmienić bieg swojej kariery. Do tego grona postanowił przyłączyć się Kacper Kuszewski, znany z roli Marka Mostowiaka w serialu „M jak Miłość”.
Po 12 latach Kacper doszedł do wniosku, że rola Marka nie jest już dla niego, a serial ogranicza jego możliwość rozwoju.

Nie oszukujmy się, ta postać nie jest specjalnie kolorowa. Jest to przeciętny człowiek który żyje na wsi, ma swoją rodzinę, problemy i już. Chciałbym zagrać jeszcze w jakimś innym filmie czy serialu, bo każdy aktor chciałby się rozwijać, mierzyć się z nowymi zadaniami, ja też. Spotykałem się często z opinią, że mam możliwości komediowe, że mam dużo kolorów w sobie, a wcześniej wszyscy myśleli, że jestem taki sam jak Marek z serialu - stwierdza Kuszewski w rozmowie z „Faktem”.

Czy teraz zobaczymy Kacpra Kuszewskiego w nowych rolach? A może odejście kolejnego aktora zakończy dalszą emisję serialu? Z niecierpliwością czekamy na dalsze wieści.

Komentarze

Gość 9 maja 2012 17:46
No i dobrze, niech się rozwija! Wkońcu ma prawo, no nie? Faktycznie wszyscy bezpodstawnie oceniają go i porównują z serialowym Markiem a tym czasem to tylko fikcja, przecież jest innym człowiekiem. Będzie miał okazję się wykazac i pokarze jaki jest na prawdę !!! :)
Gość 7 maja 2012 12:36
Kartony już czekają :)